Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

TEDx Lublin – dowiedz się więcej o przekraczaniu swoich i biznesowych granic!

Prawdopodobnie mało jest osób, które nie kojarzą nazwy i logo TEDx. Kolejna edycja konferencji popularyzującej wartościowe idee, już w najbliższą sobotę odbędzie się w Lublinie. Motywem przewodnim będą granice, a właściwie to, czy i kiedy jesteśmy w stanie je przekraczać? Sprawdź, gości TEDx Lublin, którzy odpowiedzą na to pytanie!

Tegoroczna edycja TEDx Lublin odbędzie się w sobotę 12 czerwca – co warto podkreślić, w formie stacjonarnej - w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, które jako pierwsze tego typu miejsce w Polsce opracowało procedury bezpieczeństwa związane z COVID-19. Dla osób, które nie będą mogły dojechać na wydarzenie, istnieje możliwość obejrzenia streamingu z konferencji!

Hasłem, a właściwie pytaniem przewodnim tegorocznej konferencji organizowanej w Lublinie jest: Limitless? O przekraczaniu różnych granic - kulturowych, społecznych, ekonomicznych, technologicznych, fizycznych, psychologicznych i wiekowych, opowiedzą osoby, które są praktykami w tym zakresie:

  • Ligia Kornowska - dyrektor zarządzająca Polskiej Federacji Szpitali, największej organizacji szpitali w Polsce, która opowie o najnowszym wykorzystaniu sztucznej inteligencji w ochronie zdrowia, dawstwie danych i start-upach medycznych.
  • Dr Karol Przystalski – doktor nauk technicznych, założyciel i CTO firmy Codete oraz Medtransfer. Wytłumaczy wykorzystanie sztucznej inteligencji w diagnostyce obrazowej na przykładzie nowotworów skóry.
  • Miłka Raulin - magister inżynier trakcji elektrycznej, której największą pasją są podróże. Zdradzi, jakie granice swoich możliwości musiała przekroczyć, aby zdobyć Koronę Ziemi.
  • Mikołaj Foks - trener zarządzania projektami, twórca strategii rozwoju firm przez modelowanie środowiska pracy, bloger i prowadzący cotygodniowej audycji dla rodziców w Polskim Radiu.
  • Bartosz Narzelski - projektant usług i komunikacji, facylitator procesów badawczo-kreatywnych w zespołach projektowych, wykładowca na School of Ideas.
  • Mikołaj Foks i Bartosz Narzelski wspólnie wytłumaczą, dlaczego świat potrzebuje innowatorów i wizjonerów oraz podzieli się swoją koncepcją w jaki sposób kształtować kompetencje przyszłości u dzieci
  • Petros Psyllos - elektronik, programista, innowator i popularyzator nauki. Opowie o transhumanizmie i cyborgizacji człowieka, czyli w jaki sposób można zastosować najnowsze odkrycia nauki i technologii do przezwyciężenia ludzkich ograniczeń.

Pamiętaj, że jeśli i Ty masz ideę wartą rozpowszechniania, możesz zgłosić się do Sesji Otwartego Mikrofonu. Ze zgłoszeń, przyjmowanych w pierwszej części wydarzenia, zostanie wybranych 5 osób, które dostaną po 3 minuty na prezentację swojej myśli na scenie TEDxLublin!

Bilety na wydarzenie dostępne są w czterech wersjach, z których możecie wybrać ten najbardziej pasujący Wam organizacyjnie i cenowo. Szczegółów spotkania dowiesz się ze strony.