Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

European FinTech Hackcelerator pfr

Szansa na podbój rynków azjatyckich!

Do 21 października można zgłaszać się do programu European FinTech Hackcelerator. Jeżeli prowadzicie start-up z sektora fintech i jesteście zainteresowani podbiciem rynku azjatyckiego lub szukacie międzynarodowych partnerstw - to wydarzenie dla Was! 

 

Kolejne ciekawe wydarzenie, tym razem skierowane do branży finansowej, przed nami.

Celem European FinTech Hackcelerator jest wybór najlepszych europejskich start-upów fintech, które posiadają rozwiązania gotowe do testowania w obszarze „Future of finance” lub w obszarze „Green finance”. Finaliści zaprezentują swoje projekty podczas Singapore Fintech Festival, który odbędzie się w dniach 7-11 grudnia br.

Finaliści programu będą także mogli skorzystać przy rozwijaniu swoich projektów ze wsparcia partnerów Accelpoint – organizatora konkursu oraz funduszy inwestycyjnych z Europy i Singapuru.

Zgłoszenia do konkursu możecie aplikować na stronie europefh.com jeszcze tylko do 21 października.

Partnerami strategicznymi konkursu są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Europejski Instytut Technologii oraz Wspólnota Wiedzy i Innowacji Klimatycznych.

Inne aktualności

AI & MEDTECH CEE 2024: Innowacyjne Forum dla Liderów Medycyny i Technologii

Międzynarodowe targi BEYOND w Grecji – Zgłoś swój startup!