Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Sprawdź podsumowanie roku 2019 na portalu

Niespełna dwa i pół roku minęło od uruchomienia startup.pfr.pl. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele programów, dzięki którym stajemy się jednym okienkiem kontaktowym dla innowatorów i przedsiębiorców. Jak konkretnie wyglądały działania PFR w roku 2019? Co czeka nas w najbliższych miesiącach?

Od września 2017 r. portal startup.pfr.pl może się pochwalić liczbą prawie 1 mln odsłon. Oferta programowa na portalu skupia blisko 200 programów wsparcia – na każdym etapie prowadzenia działalności – od pomysłu, poprzez rozwój, aż do fazy ekspansji zagranicznej. Jest to też jedyne miejsce, w którym znajdziemy szczegółowe informacje dotyczące 24 sylwetek funduszy PFR Ventures. 

W samym roku 2019 w inicjatywach PFR skierowanych do innowatorów udział wzięło ponad 6000 uczestników

Z nowości wprowadzonych w minionym roku na platformie na szczególną uwagę zasługuje Mapa Dealroom – polski ekosystem innowacji w jednym miejscu. Jest to narzędzie skupiające bazę start-upów, funduszy VC, akceleratorów oraz przestrzeni co-workingowych. Co ciekawe, przedsiębiorcy mają możliwość samodzielnego dopisania się do mapy i korzystania z jej zalet bez większych trudności.

Co czeka nas w roku 2020? Stawiamy na rozwój – wkrótce uruchamiamy moduł kursów on-line, jak również rozbudowujemy sekcję Wiedza o nowe artykuły, e-booki oraz eksperckie podcasty. 

Chcesz wiedzieć więcej? Szczegóły znajdziesz na poniższej grafice.

Inne aktualności

Siedzący ludzie

Platforma Anti-COVID Offer

Nowa rzeczywistość

Nowa rzeczywistość z raportem Renewed Reality