Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Zaproszeni na Galę Inauguracyjną na wspólnym zdjęciu

Ruszyła 3. edycja Sieci Mentorów PFR – mentorzy i mentees spotkali się po raz pierwszy podczas Gali Inauguracyjnej

W poniedziałek odbyła się Gala inaugurująca 3. edycję Sieci Mentorów PFR – programu mentoringowego, w którym start-upy rozwijają swoje kompetencje biznesowe pod okiem doświadczonych ekspertów. 

24 lutego 2020 r. w Centralnym Domu Technologii odbyła się Gala rozpoczynająca 3. edycję Sieci Mentorów PFR. Podczas wydarzenia mentorzy po raz pierwszy spotkali się z uczestnikami programu i w nieformalnej atmosferze mieli okazję zaplanować najbliższe miesiące współpracy.

Sieć Mentorów PFR to program łączący młodych polskich przedsiębiorców z kluczowymi przedstawicielami wielkiego biznesu. Doświadczeni eksperci dzielą się swoją wiedzą, pomagając mentees w rozwoju ich kompetencji w pięciu obszarach: budowanie zespołu, marketing, zarządzanie produktem, relacje inwestorskie oraz rozwój biznesu. 

Grono mentorów powiększa się z roku na rok, dając młodym przedsiębiorcom szansę nauki od rynkowych gigantów. Obecnie sieć liczy już 52 ekspertów z firm, takich jak: Allegro, Revolut, Znany Lekarz czy Novartis.

Tegoroczna edycja programu skupia się na przede wszystkim na branżach BioTech oraz MedTech. Do inicjatywy dołączyło aż 13 nowych mentorów z największych firm z sektora zdrowia.

W ciągu najbliższych czterech miesięcy aż 37 start-upów skorzysta z rad rynkowych specjalistów. Dzięki ich doświadczeniu, które zdobyli oni podczas wieloletniej praktyki biznesowej mają szansę przyspieszyć tempo rozwoju swoich projektów. Gala Inauguracyjna to początek intensywnej współpracy, której rezultaty zobaczymy już niebawem!

Galeria 

Inne aktualności

Ekologia i edukacja - jak te dziedziny łączy rozwiązanie start-upu Momkey?

Znaczniki, które zrewolucjonizują sortowanie odpadów - obejrzyj rozmowę z Lume Label