Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

people-coffee-meeting

Ruszył nowy nabór do PMT – rynki Indonezji, Korei Południowej i Singapuru

Aplikuj do kolejnej edycji programu Polskie Mosty Technologiczne (PMT), organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH). Jeśli należysz do sektora MŚP i planujesz ekspansję zagraniczną na rynki Indonezji, Korei Południowej i Singapuru, sprawdź, co możesz zyskać, biorąc udział w inicjatywie.

Polskie Mosty Technologiczne to program, dzięki któremu pozyskasz środki wynoszące nawet 200 tys. zł na wypracowanie indywidualnie dopasowanej strategii ekspansji zagranicznej dla Twojej firmy. Jest on skierowany zarówno do przedsiębiorstw, szukających nowych możliwości eksportu za granicę, jak i do start-upów, zainteresowanych pozyskaniem nowych partnerów do rozwoju technologii. 

Do 31 lipca możesz aplikować do programu i rozwinąć swoją firmę w na rynku azjatyckim. Ekspansja do Indonezji przeznaczona jest przede wszystkim dla przedsiębiorców działających w sektorach automatyzacji i maszyn, ICT, sprzętu medycznego, przemysłu wydobywczego oraz wyposażenia służb publicznych. Singapur jest atrakcyjny dla spółek z branży ICT i life science. Dodatkowo rozwój na tym rynku ułatwia nawiązywanie współpracy z pozostałymi krajami regionu ASEAN. Z kolei jeśli Twój produkt nie jest jeszcze kompletny, ale nie boisz się zaryzykować, warto zwrócić uwagę na rynek koreański.

Uzyskane wsparcie będziesz mógł/-a przeznaczyć na doradztwo związane z certyfikacją produktu, ochroną własności intelektualnej za granicą i wzornictwem, a także pokrycie kosztów weryfikacji prawnej oraz obsługi tłumaczeniowej. Dodatkowo otrzymasz pomoc w organizacji spotkań biznesowych dla partnerów lub klientów, weźmiesz udział w spotkaniach networkingowych oraz uzyskasz dostęp do powierzchni i urządzeń biurowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie, odwiedź dedykowaną stronę internetową. Wniosek o udział w Polskich Mostach Technologicznych można złożyć za pomocą Systemu Obsługi Elektronicznej.

Inne aktualności

Targi technologii medycznych MedtecLIVE

Zapoznaj się z warunkami Szybkiej ścieżki NCBR – koronawirusy