Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Podejmij wyzwanie i weź udział w EIT Challenge

Jeśli działasz na rynku technologii cyfrowych oraz w obszarze deep tech, weź udział w wyzwaniu i zyskaj wsparcie przy skalowaniu Twojego pomysłu na rynkach zagranicznych. Pierwsze miejsce to nagroda w wysokości 100 tys. Euro! 

Konkurs jest organizowany przez EIT Digital Challenge – to inicjatywa wspierająca europejski ekosystem deep tech. Od momentu uruchomienia w 2014 roku konkurs przyciągnął ponad 2000 zgłoszeń z całej Europy. Większość zwycięskich skalowań stała się firmami odnoszącymi sukcesy na arenie międzynarodowej. 

Wyzwanie skierowane jest do start-upów, które:  

  • sprzedają już swój produkt/usługę,  
  • mają klientów lub potrzebują wsparcia przy skalowaniu biznesu oraz działają w jednym z obszarów: Digital Tech, Digital Cities, Digital Industry, Digital Wellbeing, Digital Finance; 
  • są zrejestrowane w jednym z krajów UE, Wielkiej Brytanii lub w kraju stowarzyszonym z programem Horyzont 2020;
  • znajdują się na etapie wzrostu oraz
  • istnieją na rynku nie dłużej niż 10 lat. 

Wszystkie zgłoszenia zostaną ocenione przez ekspertów wewnętrznych i zewnętrznych. Pod uwagę będzie brany rynek i potencjał internacjonalizacji Twojego produktu lub usługi, a także zespół. 20 najlepszych firm zostanie zaproszonych do pierwszego etapu, w którym wezmą udział w sesji pitchingowej przed inwestorami.  

5 najlepszych firm otrzyma całoroczny pakiet wsparcia od akceleratora cyfrowego EIT o wartości 50 000 euro, który pozwoli im zwiększyć skalę działalności. Zwycięzca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 EUR. 

Złóż wniosek do 7 czerwca za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej i zyskaj międzynarodową rozpoznawalność.  

Inne aktualności

Ruszyła trzecia edycja Szkoły Pionierów PFR

Ludzie przy pracy

Milionowe dotacje z PARP trafiły w ręce start-upów