Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Podcast Pionierów wraca – w pierwszym odcinku dowiesz się, jak tworzyć innowacje w dużej korporacji.

Podcast Pionierów powraca po wakacyjnej przerwie – w pierwszym odcinku czwartego sezonu rozmawiamy z Mateuszem Kaliszewskim z Allegro o tworzeniu innowacji w korporacyjnych strukturach.

To już czwarty sezon Podcastu Pionierów – po wakacyjnej przerwie wracamy z nietypowym tematem, bo niekoniecznie skierowanym do startupowców. Jak Allegro wykorzystuje i tworzy pomysły? Czym różni się tworzenie innowacyjnego rozwiązania w korporacji od pracy w start-upie? Czy w dużej firmie trzeba pracowników zachęcać do tworzenia rozwiązań? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi w naszym podcaście, który znajdziesz na:

Kolejne odcinki naszego podcastu będą ukazywać się co dwa tygodnie w czwartki – porozmawiamy m.in. o prototypowaniu hardware, spacetechu i deep techu, jak podnieść się po upadku start-upu, czy o tym jak start-upy współpracują z dużymi firmami. Obserwuj nas!

Inne aktualności

Raport o stanie świata startupów medycznych w Polsce

Jakich innowacji obronnych potrzebujemy w aktualnej sytuacji geopolitycznej? Rozmowa z Maciejem Kluczyńskim, prezesem Polskiego Towarzystwa Bezpieczeństwa Narodowego