Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Pobierz e-booka i zatrudniaj najlepszych

Dobrze dobrany zespół to jedna z najważniejszych składowych sukcesu firmy. Zastanawiasz się, jak skutecznie przeprowadzić proces rekrutacyjny? Jak powinno wyglądać interesujące ogłoszenie o pracy? Czy warto korzystać z pomocy agencji rekrutacyjnych? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w najnowszym, bezpłatnym e-booku opracowanym przez Polski Fundusz Rozwoju.

E-book „Jak zatrudniać najlepszych?” powstał we współpracy z ekspertami takimi jak Przemysław Berendt – założyciel i CEO Talent Alpha – platformy łączącej dostawców usług IT z klientami czy też Agnieszka Dobosz – koordynator ds. komunikacji z użytkownikami w Grupie Pracuj.

E-book jest całkowicie bezpłatnym przewodnikiem po sprawnej rekrutacji, który skutecznie ułatwi Ci poszukiwanie i zatrudnienie nowego pracownika. 

Dowiesz się z niego m.in.:

  • jak wyglądają poszczególne etapy procesu rekrutacyjnego; 
  • jak przygotować ogłoszenie o pracy i gdzie je umieścić, aby trafiło do najlepszych kandydatów; 
  • co to jest Assessment Center i jak skutecznie je przeprowadzić; 
  • jakie są najnowsze trendy w rekrutacji;
  • oraz zyskasz dostęp do bazy 20 rozwiązań oferowanych przez polskie start-upy dla branży HR.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i masz przed sobą wyzwanie zrekrutowania nowych pracowników, a jednocześnie zależy Ci na zbudowaniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy – jest to coś dla Ciebie!

W planach kolejne e-booki, dzięki którym przeprowadzimy Cię przez dalsze etapy prowadzenia biznesu.

Inne aktualności

Rok 2023 w Polsce to spadki finansowania – a jak wyglądał w całej CEE? [RAPORT]

Startupowy bagaż podręczny - umiejętności foundera