Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Szkoła Pionierów PFR

Pionierskie historie sukcesu – Ty też stwórz swoją!

Ruszył nabór do trzeciej edycji Szkoły Pionierów PFR, do której możesz aplikować już tylko do 26 czerwca. Przekonaj się, co skłoniło do udziału w programie uczestników poprzednich edycji i jak intensywne warsztaty z ekspertami wpłynęły na ich dalszą ścieżkę rozwoju zawodowego.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności biznesowe, zdolność do innowacyjnego myślenia i poznać inspirującą grupę ludzi zaangażowanych w budowanie własnych projektów, program Szkoła Pionierów jest dla Ciebie.

Podczas trzech tygodni warsztatów z ekspertami różnych obszarów związanych z innowacyjnością i przedsiębiorczością, dowiesz się więcej o rozwoju osobistym, budowaniu zespołu, walidacji rynku, sprzedaży, marketingu i dostępnych źródłach finansowania. Dodatkowo wiosną 2021 r. najlepsze zespoły otrzymają możliwość zagranicznego wyjazdu i skalowania swoich firm na międzynarodowych rynkach. 

Poznaj Pionierów, którzy do tej pory ukończyli program i dzięki niemu są na drodze budowania wartości swoich projektów lub odkryli przed sobą nowe ścieżki kariery:

  • Zmiana schematu w rolnictwie – Hubert Mrozkek i jego start-up Magnetiqa dokonują zmian technologicznych w branży rolnictwa w Polsce i za granicą. Pozyskali finansowanie od prywatego inwestora w wysokości 250 tys. zł, a obecnie zakończyli również akcję crowdfundingową, zyskując do spółki kolejne 250 tys. zł;
  • Świetny smak i prosty skład – Pora na Pola – Adrian Piwko – założyciel i pomysłodawca Pora na Pola wspiera świadomych konsumentów w zakupie zdrowej ekologicznej żywności. Po progamie udało mu się pozyskać prawie 500 tys. zł na rozwój swojego projektu dzięki akcji crowdfundigowej;
  • Trener na treningu – z pomocą w doborze najlepszych nauczycieli i trenerów biznesu przychodzi start-up Trainers.org, założony przez Mateusza Stasiaka. Dowiedz się, czego młody przedsiębiorca nauczył się w Szkole Pionierów;
  • Pierwszy zapłon innowatorów elektromobilności – poznaj historię Pawła Narolskiego i Mateusza Tomiczka, którzy w programie postawili przed sobą ambitne zadanie pracy nad pierwszym polskim elektrycznym samochodem autonomicznym – CurieOne;
  • Edukacja na miarę pioniera – Bartosz Dec – inicjator projektu edukacyjnego. Dzięki Szkole Pionierów spojrzał na własną ścieżkę rozwoju z zupełnie innej, szerszej perspektywy.

Dowiedz się więcej o warunkach uczestnictwa w inicjatywie na stronie programu. Nabór uczestników trwa do 26 czerwca 2020 r.

Inne aktualności

Być kobietą w świecie innowacji... - rozmowa z Mirellą Kłosińską (cykl artykułów)

Być kobietą w świecie innowacji... - rozmowa z Pamelą Krzypkowską (cykl artykułów)