Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Ostatni moment na zgłoszenie się do udziału w Polskim Stoisku Narodowym  w ramach targów ITM Industry Europe

Ostatni moment na zgłoszenie się do udziału w Polskim Stoisku Narodowym w ramach ITM Industry Europe

Jeszcze tylko do 15 października możecie zgłaszać się do udziału w Polskim Stoisku Narodowym, organizowanym w ramach międzynarodowych targów ITM Industry Europe. Targi odbędą się od 3 do 6 listopada w Poznaniu.

 

Targi ITM Industry Europe, jako jedna z największych imprez dla przemysłu 4.0 w Europie, co roku stają się ważnym miejscem spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy liderami sektora innowacji.
W tegorocznej edycji mowa będzie także o tym, czy automatyzacja i robotyzacja mogą pomóc jako narzędzia antykryzysowe?

Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje w ramach tego wydarzenia Polskie Stoisko Narodowe, na którym zaprezentują się, wyłonieni podczas naboru, najlepsi z wystawców. Celem Stoiska jest pokazanie siły polskiej przedsiębiorczości, wysokiej jakości usług i technologicznie zaawansowanych rozwiązań w biznesie. Jest to miejsce dla najlepszych z najlepszych. Jak wskazują organizatorzy, udział w Polskim Stoisku Narodowym jest szansą zarówno na zaprezentowanie swoich dokonań, jak i na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych.

Rekrutacja do udziału w Polskim Stoisku Narodowym trwa do 15 października, a zaproszone są do niej firmy wprowadzające innowacyjne rozwiązania i produkty. Przy naborze zwracana będzie uwaga przede wszystkim na atrakcyjność oferty oraz profil działalności firmy.

Co warto podkreślić - obszar działalności zgłaszających się przedsiębiorców, musi pokrywać się z tematyką targów ITM Industry Europe.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy dostarczyć:

  1. Drogą elektroniczną na adres mailowy itm2020@paih.gov.pl skany podpisanych dokumentów: wniosku o uczestnictwo wraz z załącznikami.
  2. Oryginały podpisanych dokumentów przesłać na adres:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa
z dopiskiem: ITM Industry Europe 2020
 

Więcej informacji o wydarzeniu, a także w dniu 18 października 2020r. wykaz firm, które zakwalifikowały się do uczestnictwa w Polskim Stoisku Narodowym, znajdziecie na stonie: paih.gov.pl

Inne aktualności

Międzynarodowe wyróżnienia Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomiczneja

23. edycja konkursu Polski Produkt Przyszłości