Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Nowa rzeczywistość

Nowa rzeczywistość z raportem Renewed Reality

Teraźniejszość, do której wrócimy po pandemii, nie będzie już taka sama. Przerwanie startych nawyków konsumenckich oraz globalnego łańcucha dostaw spowodowało zmiany społeczne, które zapoczątkowały rewolucję w branżach, takich jak edukacja, zdrowie, czy systemie pracy. Zapoznaj się z raportem Renewed Reality i dowiedz, jak kształtuje się nowa rzeczywistość.

Opublikowany został nowy raport przeprowadzony przez infuture.institute na temat wpływu pandemii koronawirusa na kształtowanie się nowych zachowań konsumenckich oraz ich wpływu na świat biznesu. W wyniku badania powstała lista wyzwań nowej rzeczywistości, w kilku analizowanych obszarach: beauty, food, retail, sport, kultura, zdrowie, turystyka, miasto, finanse, wraz z wyszczególnionymi potrzebami konsumenckimi oraz najlepszymi praktykami. rynkowymi

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie długotrwałe zmiany społeczne wywołał COVID-19, zapoznaj się z raportem Renewed Reality na dedykowanej stronie internetowej. Publikację możesz pobrać bezpłatnie.

Inne aktualności

Biotts i Montis Capital

Montis Capital zainwestował ponad 7 mln zł w spółkę Biotts

Komputer

Zapoznaj się z badaniem PFR o kondycji polskich przedsiębiorstw w związku z pandemią