Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Nabór do Szkoły Pionierów PFR przedłużony do 27 czerwca! Z pomysłem lub bez - zgłoś się w tym tygodniu!

Dobra wiadomość! Termin na przesyłanie zgłoszeń do Szkoły Pionierów PFR został przedłużony do 27 czerwca do godz. 23:59 – a to oznacza, że masz 3 dni więcej na skompletowanie swojej aplikacji. Pamiętaj też, że nie musisz mieć gotowego pomysłu na biznes, by wziąć udział w programie. Dlaczego? Sprawdź!  

Z uwagi na liczne prośby chętnych do uczestnictwa w programie o przedłużenie możliwości składania aplikacji, tegoroczny nabór do Szkoły Pionierów PFR jest otwarty do niedzieli 27 czerwca na dedykowanej stronie programu

Przypominamy jednak, że nie warto czekać ze zgłoszeniem do ostatniej chwili – kompletna aplikacja musi zawierać krótki kwestionariusz osobowy, CV (życiorys) oraz personalny plan rozwoju. Jak go stworzyć? Instrukcję – w zaledwie 3 krokach – znajdziecie w filmie poniżej. 

 

 

Kto może zostać Pionierem? Osoba w wieku 20-40 lat, zmotywowana i gotowa wziąć udział w międzynarodowym programie edukacyjnym we wrześniu. Brak szczegółowej wiedzy technicznej lub praktyki w tworzeniu zespołu nie stanowią problemu.    

Mamy pomysł na Twój brak pomysłu!

Przedłużenie naboru to jednak niejedyna dobra wiadomość, jaką mamy dla Ciebie. Często wśród osób, które chciałyby wziąć udział w Szkole Pionierów PFR pojawia się wątpliwość, czy mogą zostać Pionierami, nie mając w momencie zgłoszenia pomysłu na biznes. Warto więc podkreślić, że aplikując do programu, nie musisz mieć ani gotowego pomysłu, ani doświadczenia w tym zakresie! 

Kluczowym elementem programu są 3 tygodnie, intensywnych warsztatów, w trakcie których każdy uczestnik ma okazję zbudować zespół założycielski, wybrać lub wymyślić innowacyjny pomysł oraz przetestować go na rynku wraz ze sprawdzonym modelem biznesowym. Pomoże w tym intuicyjny sposób pracy w interdyscyplinarnych zespołach, tzn. składających się z osób o odmiennych kompetencjach (np. inżyniera, specjalisty od marketingu, programisty i naukowca). Dzięki temu, uczestnicy będą mogli spojrzeć na interesującą nas kwestię z różnych punktów widzenia. Celem wspólnej pracy jest stworzenie nowych produktów i usług oraz rozwiązywanie problemów biznesowych w oparciu o głębokie zrozumienie danego zagadnienia i potrzeb użytkowników.  

Pamiętaj, że to podczas tych warsztatów będziesz mógł pracować nad stworzeniem pomysłu na start-up, a rolą naszych ekspertów i mentorów będzie udzielenie Ci wsparcia i inspiracji. 

Weź udział w webinarze!

Więcej informacji w tym zakresie zdobędziesz uczestnicząc w ostatnim z cyklu webinarów. Spotkanie pt. „A co, jeśli nie mam pomysłu?". Pochylimy się na nim zarówno nad formatem warsztatów, jak i nad sposobem na polepszenie twojej aplikacji. Wydarzenie odbędzie się w formule online już dziś o godz. 16:30. Zapisy na webinar oraz więcej informacji o nim znajdziecie pod linkiem.  

Szkoła Pionierów PFR to wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą zaczerpnąć eksperckiej wiedzy, zdobyć inspirujące znajomości, ale także impuls do dalszego rozwijania i znalezienia nowej ścieżki kariery zawodowej. Uczestnicy programu wezmą udział w 3 tygodniach intensywnych warsztatów z udziałem praktyków biznesu i ekspertów z Polski i zagranicy. Podczas zajęć Pionierzy dowiedzą się o praktykach tworzenia modeli biznesowych, nauczą się pozyskiwania środków finansowych na rozwój start-upu oraz poznają tajniki efektywnej sprzedaży i marketingu. 

W przypadku występowania problemów technicznych przy zgłoszeniu prosimy o próbę ponownego wysłania formularza przy pomocy innej przeglądarki internetowej. Poprawne wysłanie aplikacji powinno skutkować pojawieniem się planszy z podziękowaniami za włożony przez Ciebie wysiłek. Jeżeli wciąż występują problemy techniczne, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected].  

Dołącz do Szkoły Pionierów PFR – do 27 czerwca wypełnij formularz aplikacyjny lub sprawdź szczegóły programu.    

Inne aktualności

Kto zwyciężył w VI edycji Szkoły Pionierów PFR?

Już w piątek finałowa gala VI edycji Szkoły Pionierów – dowiedz się, kto wygrał i posłuchaj o 6 latach programu