Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

“Let’s get (c)loud” – rozwijaj swój start-up z Chmurą Krajową i Google

Cyfrowe start-upy, które znajdują się przynajmniej na etapie MVP mogą wziąć udział w programie akceleracyjnym “Let’s get (c)loud” – poza samą akceleracją program to także seria otwartych dla wszystkich spotkań biznesowych. Zobacz, co oferuje Chmura!

Program skierowany jest do technologicznych start-upów, które mają już produkt – przynajmniej MVP. Poza mentoringiem specjaliści z Google i Chmury Krajowej pomogą umieścić rozwiązanie start-upu w infrastrukturze chmurowej i na platformie Google Cloud Marketplace, pracować wspólnie nad rozwojem leadów sprzedażowych. Na uczestników programu czeka także wsparcie finansowe na walidację pomysłu (nawet do 50 tys. USD na Proof of Concept) i kredyty GCP na dostęp do Google Cloud.

Elastyczny program

Żeby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić dostępny na jego stronie formularz – po kwalifikacji zespół zostanie na spotkanie, podczas którego poinformowany będzie o następnych krokach.

Program szkolenia jest elastyczny – uczestnik może wybierać spośród interesujących go ścieżek, wśród których są m.in. marketing, modelowanie biznesu, networking, czy spotkania z praktykami biznesu, a także spotkania technologiczne, pozwalające na ulepszanie technologii firmy.

- Chcemy, aby polskie startupy mogły skupić się na faktycznej innowacji, dzięki wykorzystaniu w pełni tego, co już oferuje Google Cloud. Nasze narzędzia umożliwiają tworzenie innowacji szybciej, bardziej efektywnie kosztowo i bezpieczniej. W ramach naszego programu będziemy wspierać zarówno startupy, które z chmurą już miały do czynienia, jak i te, które swoją przygodę z chmurą dopiero zaczynają. Chcemy również “łączyć kropki” i łączyć startupy z ekspertami i instytucjami, które wyniosą te spółki na wyższy poziom np. poprzez dodatkowe finansowanie, wiedzę branżową lub pomoc w ekspansji międzynarodowej - mówi Justyna Hojnacka z Google Cloud.

Inne aktualności

Jak opowiadać o produkcie, by pozyskać klientów i inwestorów? Posłuchaj rozmowy z Pawłem Tkaczykiem!

Innowacje w dużej firmie - od czego rozpocząć pracę nad wprowadzaniem innowacji?