Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Ostatnia odsłona Innovation Business Mixer w ramach Connect & Scale Up

Innovation Business Mixer to jeden z elementów projektu Connect & Scale Up organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Ostatnie wydarzenie z tej serii odbędzie się 28 listopada w Warszawie. Sprawdź tematykę i szczegóły.

Business Mixer to inicjatywa mająca na celu spotkanie start-upów i korporacji działających w jednej branży lub na styku branż. Tym razem wydarzenie odbędzie się zgodnie metodą Open Space Technology – w myśl której, to uczestnicy będą bezpośrednio zaangażowani w cały program wydarzenia. Pozwoli to nie tylko skoncentrować się na najciekawszych zagadnieniach, ale także wypracować realne, nowe pomysły i opcje współpracy.

Najbliższe spotkanie, czwarte już z tej serii, będzie poświęcone branżom: FinTech, InsurTech, smart city, industry, e-commerce i retail. 
Spotkanie przeznaczone jest nie tylko dla przedsiębiorców i przedstawicieli korporacyjnych departamentów innowacji, ale także dla każdej osoby zaangażowanej w ekosystem innowacji w Polsce i zainteresowanej tematem przewodnim inicjatywy. 

Udział w spotkaniu jest darmowy, jednak aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się na dedykowanej stronie internetowej i pobrać bilet. 

Wydarzenie odbędzie się 28 listopada w HubHub Nowogrodzka Square w Warszawie.

Inne aktualności

Raport PwC

Globalny rynek inwestycji VC podczas pandemii – raport

Grupa osób

Poznaj instrumenty finansowe ARP w ramach Tarczy Antykryzysowej