Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Szkoła Pionierów

Dodatkowy dzień zgłoszeń do Szkoły Pionierów PFR – aplikuj do 26.06

Nabór do programu Szkoła Pionierów PFR zostaje przedłużony o 24 godziny. Formularze aplikacyjne można składać 26.06.2019 r. do końca dnia (23:59:59). Złóż formularz i otrzymaj szansę na udział w praktycznych warsztatach biznesowych w Warszawie i Berlinie.

Szkoła Pionierów PFR to unikalny, międzynarodowy program edukacyjny dla przyszłych polskich przedsiębiorców technologicznych i wizjonerów. To pierwsza tego typu inicjatywa o wymiarze publiczno-prywatnym, angażująca także wiodące ekosystemy start-upowe – w tym roku Berlin.

Zainteresowanie Szkołą Pionierów PFR przekroczyło oczekiwania Organizatorów, a zgłoszone aplikacje już w tym momencie pokazują ambicję i chęć zdobywania wiedzy setek młodych Polek oraz Polaków. W związku z licznymi prośbami aplikujących, zdecydowano się dać im więcej czasu i przedłużyć termin naboru o pełne 24 godziny. Formularz aplikacyjny jest zatem dostępny do godziny 23:59 w środę 26.06.2019 r. Poprawne wysłanie aplikacji powinno skutkować pojawieniem się planszy z podziękowaniami za włożony przez Ciebie wysiłek. Jeżeli napotkasz jakiekolwiek problemy techniczne, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: startup@pfr.pl.

Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do aplikowania do Szkoły Pionierów PFR.

Inne aktualności

Targi technologii medycznych MedtecLIVE

Zapoznaj się z warunkami Szybkiej ścieżki NCBR – koronawirusy