Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aplikacje Jutra PFR

Blisko 800 zgłoszeń do programu Aplikacje Jutra!

Polski Fundusz Rozwoju ogłosił konkurs, w którym można pozyskać wsparcie inwestycyjne na stworzenie prototypu aplikacji do walki ze skutkami kryzysu epidemiologicznego COVID-19. Nabór zgłoszeń trwał do 19 lipca i zakończył się nadesłaniem blisko 800 pomysłów na innowacyjne rozwiązania technologiczne z całej Polski!

PFR otrzymał blisko 800 zgłoszeń do konkursu Aplikacje Jutra. Pomysły na innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem nowych technologii wykorzystane będę do pomocy w walce ze skutkami pandemii w jednym z trzech wyzwań: Zdrowie, Praca i Przedsiębiorczość oraz Społeczeństwo. 

Aktualnie formularze przechodzą przez weryfikację formalną i merytoryczną, która zakończy się wybraniem 12 finalistów. Oznacza to, że na jedno miejsce w finale przypada prawie 67 zgłoszeń! Nadesłane rozwiązania stanowią odpowiednio: 39% w kategorii Praca i Przedsiębiorczość, 37% w kategorii Społeczeństwo oraz 23% w kategorii Zdrowie.  

Zwycięskie zespoły wezmą udział w warsztatach, dopracują swoje rozwiązania oraz przygotują się do prezentacji przed jury konkursu i inwestorami. Najlepsze projekty w trzech kategoriach zdobędą nagrodę w wysokości 250 tys. zł każdy, a trzy kolejne, nagrodę 100 tys. zł na stworzenie prototypu aplikacji, w tym realizację prac programistycznych, wizualnych oraz promocję i marketing produktu. 

Dowiedz się więcej o programie na dedykowanej stronie.

Inne aktualności

Ludzie przy pracy

Milionowe dotacje z PARP trafiły w ręce start-upów

Aplikacje Jutra PFR

Znamy 12 finalistów konkursu Aplikacje Jutra PFR