Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aplikuj do konkursu i zaprezentuj się na Startup-Woche Düsseldorf

Rusza konkurs dla start-upów i Instytucji Otoczenia Biznesu z Warszawy – zgłoś się, poznaj lokalny ekosystem innowacji, zaprezentuj się przed zagranicznym jury i wygraj indywidualne szkolenie z mentorem z Niemiec.

Jeśli chcesz wziąć udział w bezpłatnej wizycie studyjnej do Düsseldorfu, w dniach 09–11 kwietnia br., i uczestniczyć w czwartej edycji Startup Woche Düsseldorf, zgłoś się do konkursu organizowanego przez Urząd M. St. Warszawy. 

Poszukiwanych jest osiem start-upów oraz dwie Instytucje Otoczenia Biznesu, które wezmą udział w wybranych wydarzeniach Startup-Woche Düsseldorf, takich jak rundy dyskusyjne, warsztaty, wykłady czy spotkania networkingowe. Dodatkowo, biorąc udział w wydarzeniu, otrzymasz szansę zaprezentowania swojego start-upu w sesji pitchingowej drugiej edycji Warsaw Startup i powalczenia o nagrodę główną –  indywidualne szkolenie z mentorem z Niemiec. 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że:

  • Twoje firma zarejestrowana jest w Obszarze Metropolitalnym Warszawy;
  • wypełnisz i wyślesz uzupełniony formularz zgłoszeniowy oraz prezentację Twojego start-upu;
  • nieobowiązkowy, ale mile widziany będzie również krótki film przedstawiający Twoją dotychczasową działalność.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z regulaminem konkursu dostępnym na dedykowanej stronie internetowej. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 lutego 2019 r. na adres startup@ahk.pl.

Inne aktualności

Raport PwC

Globalny rynek inwestycji VC podczas pandemii – raport

Grupa osób

Poznaj instrumenty finansowe ARP w ramach Tarczy Antykryzysowej