Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Grupa ludzi rozmawia

Aplikuj do Akademii GPW Growth

Czujesz, że potencjał Twojej spółki nie jest w pełni wykorzystany? Na co dzień szukasz nowych rozwiązań oraz dróg szybkiego wzrostu? Weź udział w warsztatach edukacyjnych GPW Growth. Zdobędziesz nowe umiejętności zarządcze oraz szeroką wiedzę z zakresu strategii, zarządzania, innowacji i finansów od praktyków biznesowych.

Ruszył nabór do Akademii GPW Growth. Jest to program edukacyjno-networkingowy organizowany przez Giełdę Papierów Wartościowych (GPW) przy współudziale Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR). Celem inicjatywy jest kompleksowe wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw w oparciu o ich zidentyfikowane potrzeby oraz efektywne wykorzystanie zewnętrznych źródeł finansowania. Jest ona adresowana do prezesów, członków zarządów i dyrektorów odpowiedzialnych za realizację kluczowych celów biznesowych w swoich firmach. 

Jeśli weźmiesz udział w programie, będziesz uczestniczyć w cyklu dziesięciu weekendowych warsztatów. Podczas nich zdobędziesz praktyczne umiejętności menedżerskie, dowiesz się, jak zwiększyć potencjał Twojego przedsiębiorstwa oraz pozyskać finansowanie na jego rozwój, a także poznasz nowoczesne narzędzia ułatwiające zarządzanie biznesem. Spotkania prowadzone będą przez wielu uznanych ekspertów, w tym m.in.: Pawła Borysa, prezesa PFR oraz Elizę Kruczkowską, Dyrektor Departamentu Rozwoju Innowacji w PFR. W sumie odbędzie się 120 godzin wykładów i spotkań, a program trwać będzie do czerwca 2020 r.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, szczegóły programu znajdziesz na dedykowanej stronie internetowej. W inicjatywę zaangażowane są również Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ernst & Young oraz inni partnerzy.

Inne aktualności

Ruszyła trzecia edycja Szkoły Pionierów PFR

Ludzie przy pracy

Milionowe dotacje z PARP trafiły w ręce start-upów