Zobacz nasz nowy e-book - baza start-upów podwójnego zastosowania z akceleratora IDA
Jak wyglądają rozwiązania i start-upy dual-use, które zostały wybrane do programu IDA Bootcamp, tworzonego przez PFR razem z m.in. MON, KPT i PGZ Stocznią Wojenną? Dlaczego techologie podwójnego zastosowania zyskują na znaczeniu? Dowiesz się z naszego e-booka!
Poznaj zespoły i ich technologie, które podjęły rękawice i odpowiedziały na wyzwanie Digital Baltic – bezpieczeństwo infrastruktury krytycznej na Bałtyku postawione przez MON. Zobacz jak szeroko można wykorzystać rozwiązania cywilne by realizowały mniej oczywiste potrzeby militarne. Opracowaliśmy pierwszą bazę technologii o podwójnym zastosowaniu w Polsce zgłoszonych do projektu IDA. Sama baza to wierzchołek góry lodowej wpisujący się w szerszy proces. Proces budowania ekosystemu otwartych innowacji w związku z polskimi siłami zbrojnymi w formule dual-use.
Poza e-bookiem przygotowaliśmy także mapę start-upów, które brały udział w naszym akceleratorze (kliknij na zdjęcie żeby przejść do mapy).
Baza IDA Bootcamp „na żywo”
30 stycznia 2024 w odbędzie się spotkanie, podsumowujące IDA Bootcamp, na które zaproszone zostały wszystkie firmy, które zgłosiły się do programu oraz przedstawiciele koalicji na rzecz rozwoju technologii dual-use: MON, MRiT, PFR, PFR V, PGZ, PGZ SW, SOOIPP, NCBR, Sieć Łukasiewicz PACTT oraz KPT, AGH. Będzie to wyjątkowa możliwość spotkania i rozpoczęcia budowania relacji biznesowych z koalicji. Tu znajduje się link do rejestracji na spotkanie w formule on-line.
Zobacz technologie z bazy IDA i zainspiruj się tym, jak szerokich obszarów dotyczą!